Czym jest folia samoprzylepna PelloPlast?

Jest to profesjonalna folia samoprzylepna do książek najwyższej jakości, produkowana w Finlandii, przeznaczona zarówno dla bibliotek jak i osób prywatnych.

Zalety folii PelloPlast.

Nasza folia zabezpiecza książkę przez cały okres jej użytkowania tym samym wydłużając jej życie o kolejne lata. Nie ważne czy to Kod Leonarda da Vinci nieopatrznie pozostawiony przy dziecięcej kaszce, Duma i uprzedzenie zalane kawą czy szkolny podręcznik towarzyszący naszym pociechom, folia PelloPlast doskonale radzi sobie z wszelkimi plamami, upływającym czasem, a nawet promieniami UV.

Jednocześnie oklejenie książek folią zwiększa estetykę księgozbioru, zarówno setek bibliotecznych tomów jak i piętnastu pozycji na studenckiej półce. Książka owinięta folią PelloPlast zyskuje wyraziste kolory oraz charakterystyczny połysk. Zastosowanie jej na całej kolekcji ujednolica ją oraz nadaje nowoczesny wygląd.

folia samoprzylepna do książek

 

Praca z folią.

W przeciwieństwie do swoich nie przylepnych poprzedniczek, folia PelloPlast jest sprzedawana w lekkich rolkach łatwych do umieszczenia na biurku. Na odwrocie posiada miarkę oraz czytelną instrukcję owijania, która szybko przestaje być potrzebna – nasz produkt jest niezwykle prosty w użyciu.

Do oklejenia książki nie potrzebujesz zaawansowanego sprzętu – wystarczą nożyczki oraz linijka lub rakla.

Jeżeli jednak zdarzy ci się popełnić błąd, krzywo naklejona folia daje nam kilka minut na wszelkie poprawki. Jest możliwe dzięki specjalnemu klejowi opartemu na bazie wody. Brak chemicznych związków w kleju to kolejny atut naszego produktu – jest całkowicie bezpieczny dla swoich użytkowników.

Dlaczego folia PelloPlast?

Folia samoprzylepna do książek PelloPlast to postawienie na ekologię w Twojej bibliotece. W przeciwieństwie do nie przylepnej wersji, naszą folią odkładasz książkę tylko raz. Dzięki szerokiej gamie rozmiarów dostosowanych do norm stosowanych przez wydawnictwa, z łatwością dobierzesz taką rolkę, która zmniejszy ilość odpadów do absolutnego minimum.

Kupując nasz produkt dla swojego księgozbioru inwestujesz nie tylko w jakość ale i oszczędzasz – cena owinięcia jednej książki to mniej niż 1 złotych.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz zapraszamy do kontaktu, lub odwiedzenia naszej strony na Facebooku.