Blog

folia samoprzylepna do podręczników szkolnych trzy rolki
Folia samoprzylepna do podręczników

Wraz ze zbliżającym się rokiem szkolnym, chcielibyśmy przybliżyć państwu, jeden z naszych najważniejszych produktów. Folia samoprzylepna do podręczników szkolnych to fenomenalne zabezpieczenie książek do nauki, które dla coraz większej ilości uczniów oraz ich rodziców staje się częścią szkolnego niezbędnika. 

Folia samoprzylepna PelloPlast na tle roślin. Jak utylizować folię samoprzylepną
Jak utylizować folię samoprzylepną PelloPlast

Częstym pytaniem, które pojawia się od naszych obecnych i przyszłych klientów jest: jak utylizować folię samoprzylepną PelloPlast? Chcąc wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom w poniższym artykule postaramy się wyczerpująco odpowiedzieć na tę nurtującą kwestię. 

Samoprzylepna Biofolia do książek, certyfikat I'm green
Samoprzylepna Biofolia do książek

W obliczu zmian klimatycznych i ich dotykających nas wszystkich konsekwencji producent folii PelloPlast postanowił wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów i stworzyć folię na miarę XXI w. Produkt, który chcemy dziś Państwu zaprezentować to samoprzylepna Biofolia do książek. 

Folia samoprzylepna do książek, folia samoprzylepna do kodów kreskowych
Folia samoprzylepna do kodów kreskowych

W każdej nowoczesnej bibliotece możemy znaleźć takie działy, które wyróżniają się na tle klasycznego księgozbioru. Audiobooki czy filmy to coraz większa część bibliotecznych kolekcji i tak jak książki zużywają się poprzez użytkowanie. Rozwiązaniem które chcemy przedstawić to folia samoprzylepna do kodów kreskowych.

Sklejanie zniszczonej książki używając Taśmy naprawcze do papieru ASLAN
Taśmy naprawcze do papieru ASLAN

Od poniedziałku 21.02 do naszej oferty wróciły taśmy naprawcze do papieru ASLAN. Jest to produkt, dzięki któremu bez problemu dasz radę naprawić nie tylko każdą rozerwaną stronę w książce czy zniszczone dokumenty, ale również ważne zdjęcia z rodzinnego albumu czy mapy.

 

Jak okleić książkę folią samoprzylepną - potrzebujesz jedynie folii, książki którą chcesz owinąć linijkę oraz nożyczki.
Jak okleić książkę folią samoprzylepną

Jeżeli zastanawiasz się jak okleić książkę folią samoprzylepną PelloPlast – nie musisz już dłużej szukać. Jest to banalnie proste, potrzebujesz jedynie nożyczek oraz linijki lub rakli. Wystarczy odrobina wprawy, a cały proces nie będzie Ci zabierał więcej niż 2 minuty.