Folia samoprzylepna PelloPlast jest skuteczną i prostą w obsłudze ochroną Twoich książek – to już wiemy! Jednak nie tylko one zyskują dzięki niej ochronę.

 

Znacie już naszą folię samoprzylepna PelloPlast. Wszyscy dobrze wiemy, że jest to doskonały wybór jeżeli chodzi o ochronę i zabezpieczenie książek! Jeżeli natomiast jeszcze nie zapoznaliście się z naszym flagowym produktem zapraszamy do przeczytania wcześniejszych krótkich artykułów na naszym blogu, które powiedzą Ci czym jest folia samoprzylepna PelloPlast? Oraz odpowiedzą na najczęściej zadawane przez klientów pytania.

 

Puzzle 

 

Wśród nas jest zapewne wielu fanów puzzli.  Nasz towar możecie też zastosować do sklejenia ułożonej całości, aby piękny obraz, nad którym głowiliście się godzinami mógł dumnie zawisnąć na ścianie.

 

Fotografie

 

Zdajemy sobie sprawę, że większość zdjęć i wspomnień trzymamy teraz w telefonach, ale co gdy córka właśnie wyszła za mąż i szczęśliwa mama uwieczniła to na zdjęciu, ale boi się je pobrudzić lub pozaginać. Co gdy mamy stare zdjęcie naszego dziadka, które z każdym dniem staje się coraz bardziej blade? Co gdy postanowiliśmy wydrukować zdjęcia z wakacji, na których razem ze współmałżonkiem wyglądamy na przeszczęśliwych, ponieważ chcemy powiesić je na ścianie? Tutaj też z pomocą przychodzi nasza folia, która pozwoli zachować piękno i wspomnienia na długie lata.

 

Mapy

 

Czy są z nami fani podróżowania w starym stylu? Bez GPS i Google Maps? Po prostu mapa w dłoń i ku przygodzie! Dla nich też mamy radę. Bardzo nierozważnie jest wyciągnąć papierową mapę z plecaka gdy pada. Trzeba szukać schronienia a i tak nie zawsze uda się ją całkowicie ochronić. Ale mapa oklejona folią samoprzylepną pozwala na więcej! nawet położenie jej na brudnym kamieniu czy pniu, żeby zorientować się gdzie iść dalej nie jest już problemem.

 

Dokumenty

 

Na koniec dokumenty. Akt urodzenia, akt zgonu, pismo od notariusza, umowa o pracę, cokolwiek. Wszystko można okleić i nie martwić się, że gdy będą potrzebne wyciągniemy z szafy porwany świstek papieru.

 

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia naszej strony na Facebooku.