W każdej nowoczesnej bibliotece możemy znaleźć takie działy, które wyróżniają się na tle klasycznego księgozbioru. Audiobooki czy filmy to coraz większa część bibliotecznych kolekcji i tak jak książki zużywają się poprzez użytkowanie. Rozwiązaniem które chcemy przedstawić to folia samoprzylepna do kodów kreskowych.

 

Czym jest folia samoprzylepna do kodów kreskowych?

 

Jest to mniejsza wersja naszej folii samoprzylepnej do książek PelloPlast, profesjonalnej folii bibliotecznej produkowanej w Finlandii. Dostępna w trzech rozmiarach – 3 cm, 5 cm i 7 cm; sprawdza się przy różnego rodzaju niestandardowych sytuacjach, oraz naprawach i zabezpieczeniu tej części kolekcji, przy których standardowe duże rolki naszej folii mogą okazać się niepraktyczne. 

Folia samoprzylepna do kodów kreskowych

Do czego najlepiej użyć folii samoprzylepnej do kodów kreskowych? 

 

Całościowe oklejenie audiobooka czy pudełka z filmem nie zawsze jest możliwe, dlatego naszym rozwiązaniem jest folia, którą naklejamy jedynie na kod kreskowy. Dzięki czemu naklejka z kodem jest zabezpieczona, nie blaknie i jest lepiej odczytywana przez skaner. 

 

Folia nadaje się też do różnego rodzaju napraw np. rozerwanych pudełek z grami planszowymi. Świetnie też sprawdza się jako okleina do wzmocnienia grzbietów książek, których nie można wypożyczyć i są dostępne jedynie w czytelni. Jednak w przypadku książek dostępnych do wypożyczenia, lepiej sprawdzi się nasza standardowa folia PelloPlast ze względu na ich wysoką zużywalność.

 

Zalety folii samoprzylepnej do kodów kreskowych.

 

Największą zaletą folii samoprzylepnej do kodów kreskowych jest jej wytrzymałość. Nie rozciąga się ona z czasem, nie żółknie oraz bardzo dobrze zabezpiecza przed promieniami UV.

 

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia naszej strony na Facebooku.