Wraz ze zbliżającym się rokiem szkolnym, chcielibyśmy przybliżyć państwu, jeden z naszych najważniejszych produktów. Folia samoprzylepna do podręczników szkolnych to fenomenalne zabezpieczenie książek do nauki, które dla coraz większej ilości uczniów oraz ich rodziców staje się częścią szkolnego niezbędnika. 

Czym jest Folia PelloPlast

 

Nasza folia samoprzylepna do podręczników szkolnych stanowi część rodziny produktów PelloPlast – marki najwyżej jakości sprowadzanej przez nas z Finlandii. Oryginalnym przeznaczeniem folii PelloPlast jest ochrona książek w bibliotekach. Folia zwiększa estetykę księgozbiorów oraz wydłuża ich czas użytkowania. 

Folia ochronna PelloPlast to samoprzylepna okładka, którą łączymy z książką na zawsze. Jest elastyczna, błyszcząca i przezroczysta, nie żółknie z czasem a dzięki specjalnej formule kleju jest też całkowicie nietoksyczna. 

Folia szkolna od standardowego produktu różni się grubością (jest cieńsza) oraz długością rolki dzięki czemu jest bardziej przystępna cenowo dla osób zainteresowanych owinięciem małej ilości książek, takiej jak zbiór podręczników. W odróżnieniu do folii bibliotecznej jest ona lekko zmatowiona i posiada chropowatą strukturę co zapobiega niszczeniu i sklejaniu się zeszytów i podręczników w tornistrach. 

Oferta - Folia szkolna ochronna Pelloplast

Zalety stosowania folii

 

Dzięki użyciu Folii samoprzylepnej PelloPlast, podręczniki będą odporne na zabrudzenia, upływający czas a nawet promienie UV. Okładki książek staną się mocniejsze dzięki czemu przetrzymają trudny szkolnych szafek, plecaków i uczniowskiej nudy. 

Na koniec roku szkolnego, książki będą miały większe szanse na zostanie przekazanymi młodszemu rodzeństwu lub odsprzedane. A podręczniki będące własnością szkoły będą mogły bez problemów być użytkowane przez kolejne roczniki uczniów.

 

Jak skutecznie stosować folię samoprzylepną do książek 

 

Użytkowanie folii PelloPlast jest banalnie proste i niezwykle szybkie. Polecamy zapoznać się z naszą instrukcją w formie wideo a następnie wyposażyć się w nożyczki, linijkę oraz odrobinę wolnego miejsca. 

Jeśli jednak nałożenie folii nie udało się za pierwszym razem pamiętaj, że dzięki klejowi na bazie wody masz kilka minut aby poprawić wszelkie błędy. 

 

Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu Allegro lub do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu przez stronę internetową

Jeśli są Państwo zainteresowani folią PelloPlast zapraszamy również do naszej strony na Facebooku