W obliczu zmian klimatycznych i ich dotykających nas wszystkich konsekwencji producent folii PelloPlast postanowił wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów i stworzyć folię na miarę XXI w. Produkt, który chcemy dziś Państwu zaprezentować to samoprzylepna Biofolia do książek. 

 

Ekologia w bibliotece.

 

Ochrona klimatu i ekologia to hasła, które nie mogą ominąć bibliotek na całym świecie. Chcąc zapewnić dostęp do kultury i wiedzy nie możemy zapominać o zmianach środowiska, które dotyczą wszystkich naszych społeczności. 

 

Są to też wartości niezwykle ważne dla dużej części potencjalnych użytkowników bibliotek, dlatego warto wziąć je pod uwagę i wdrażać możliwie najwięcej ekologicznych rozwiązań.

 

Dlatego też chcemy przedstawić Samoprzylepną Biofolię do Książek – nie tylko produkt ale przede wszystkim ekologiczne rozwiązanie dla twojej biblioteki. 

 

O Biofloii 

 

Biofolia, tak jak standardowa folia do książek PelloPlast służy do ochrony i wydłużania życia książek. Przyklejona do okładki już nigdy nie musi zostać wymieniona i pozwala zabezpieczyć księgozbiór przed brudem, zniszczeniami oraz promieniami UV. Dzięki staraniom producenta PelloPlast, możemy zapewnić, że Biofolia posiada te same właściwości co standardowa folia samoprzylepna do książek. Nie żółknie i nie rozciąga się z czasem, nie matowieje i nie odchodzi od książki, jest niezwykle trwała.  Dzięki niej biblioteka staje się nowoczesna i estetyczna, zachęcając tym samym czytelników do wypożyczeń. 


Samoprzylepna Biofolia do Książek PelloPlast w przeciwieństwie do standardowej wersji  jest wykonana na bazie trzciny cukrowej z zastosowaniem najnowszych metod produkcyjnych. Dzięki tym rozwiązaniom, Biofolia podlega recyklingowi w 100% i jest niezwykle przyjazna środowisku. 

 

Folia Bio jest dostępna w trzech wysokościach odpowiadającym standardom wydawniczym, dzięki czemu z łatwością dobierzesz rozmiar najbardziej odpowiadający w twoim księgozbiorze. Folia jest też niezwykle łatwa w użytkowaniu –  zapraszamy do zapoznania się z naszym filmem instruktażowym. 

 

Samoprzylepna Biofolia do książek, certyfikat I'm green

 

I’m green

 

Samoprzylepna Biofolia do książek PelloPlast została doceniona przez ekspertów i uhonorowana certyfikatem I’m Green. Dzięki czemu nasi klienci mogą mieć pewność, że nabywają produkt najwyższej jakości, stworzony z wyjątkowych materiałów i w 100% ekologiczny. 

Logo I'm green

 

Zapraszamy do kontaktu oraz odwiedzenia naszej strony na Facebooku “Książki – Warto Je Chronić